O mnie

janek_m Jestem fotografikiem – a więc szczęściarzem, któremu udało się przekształcić młodzieńczą ciekawość życia, chęć tworzenia i hobbistyczne zainteresowania w ciekawy zawód i sposób na życie.

Fotografią zajmowałem się od zawsze i najczęściej w centrum moich zainteresowań było fotografowanie ludzi (lubię to robić również i dzisiaj, a moja praca pozwala mi na poznawanie ciekawych postaci, znanych z ekranu telewizyjnego, estrady, czy filmu, a także na uczestniczenie w wielu interesujących wydarzeniach, koncertach i spektaklach).

Kilkanaście lat temu jednak osobliwie zainteresował mnie szczególny rodzaj fotografii, nazywany „fotografią ślubną„. To dziedzina fotografii, wymagająca największej kreatywności fotografika, najwięcej subtelności i profesjonalizmu – i z tego właśnie powodu realizacja każdego zlecenia z zakresu „wedding photography” stanowi dla mnie wyzwanie największe.

Szczególnie lubię plenery ślubne, ale moja oferta fotograficzna obejmuje także fotografowanie całości uroczystości ślubnych od etapu przygotowań przedślubnych, poprzez ceremonię w kościele lub USC, przyjęcie weselne i plenery ślubne, aranżowane w dniu zaślubin, lub innym, dogodnym terminie.

Jestem otwarty na każdą propozycję fotograficzną, starając się, aby moje prace uwzględniały wszystkie oczekiwania Klienta,
a jednocześnie kratywnie traktuję mój zawód, co powoduje, że każda sesja fotograficzna jest równie ciekawa, chociaż nieszablonowa i niepowtarzalna.

Staram się także, aby w trakcie każdej następnej sesji wykorzystywać zarówno moje wieloletnie doświadczenie, jak i współczesne trendy fotograficzne – co, mam nadzieję, dostrzeżecie Państwo w moich fotografiach, do których obejrzenia zapraszam.