Anna i Zbyszek. Pełnia lata. Śląsk (…ale czy to widać na fotkach?!)

Ubiegły rok był dla mnie pełen nowych wyzwań zawodowych – wiele ciekawych, nowych miejsc, mnóstwo ceremonii i fotograficznych sesji ślubnych, nietuzinkowi, ciekawi ludzie na planie oraz multum kilometrów zjeżdżonych po Polsce – i nie tylko – w poszukiwaniu nowych, niebanalnych plenerów dla moich wymagających Klientów. Czyli ogólnie: fotograf ślubny w akcji.
No i oczywiście – jak zwykle – chroniczny brak czasu na cokolwiek poza fotografowaniem.
Uświadomiłem też sobie, że w ubiegłym roku strasznie zaniedbałem moją stronę internetową – nie dodałem ani jednego zdjęcia do kolekcji i nie dokonałem żadnego wpisu na blogu?!
Teraz – w przeddzień nowego sezonu ślubnego postanowiłem nieco nadrobić te zaniedbania i zaprezentować kilka nowych fotek z moich ubiegłorocznych ceremonii ślubnych.

Tak więc dziś na początek: plener ślubny Anny i Zbyszka.
Czas: sam środek gorącego lata.
Miejsce: Śląsk (a dokładnie: Ruda Śląska – Wirek oraz okolice).

W zasadzie sesja fotograficzna zrobiona przeze mnie nieco inaczej, niż zazwyczaj, tzn. bez jakiegoś z góry założonego planu, czy scenariusza.
Na początku zdażył się ciekawy ‚rekwizyt’, który udało się wykorzystać: olbrzymia cysterna /nie zdradzę, kto jest jej właścicielem!/.
Potem po prostu wyjechaliśmy parę kilometrów poza miasto, natrafiliśmy na łąkę, pole kukurydzy i jakiś park widokowy z zadbanymimi alejkami i formami skalnymi… Dalej już działo się samo… po prostu fotografowałem. Do dnia dzisiejszego nawet nie wiem, gdzie robiłem te fotografie i najpewniej nie trafiłbym w to miejsce samodzielnie po raz drugi!
Najważniejsze jednak, że się nie nudziliśmy na tej sesji i myślę, że Ania i Zbyszek byli zadowoleni (czego dowód na jednej z fotek!):

01 572

02

03 471

04 543

05 511

06

07 495

08

09

10

I jeszcze jedna fotka na koniec tej sesji:

11 573

No więc, jak to ilustruje fotka powyżej, udało nam się wrócić z tego pleneru w zupełnie niezłych humorach!

Dziękuję Wam, Aniu i Zbyszku!

3 myśli do „Anna i Zbyszek. Pełnia lata. Śląsk (…ale czy to widać na fotkach?!)”

Możliwość komentowania jest wyłączona.